Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach
Herb Powiatu Szamotulskiego
Chcesz zostać jednym z nas? Przeczytaj jak to zrobić >>>.
Sprzęt na wyposażeniu PSP Szamotuły >>>.
Zobacz wydarzenia jakie miały miejsce w ostatnim czasie >>>.

15.01.2018 - Mundurowi edukowali podczas balu karnawałowego
11 stycznia w Hali Nałęcz w Szamotułach odbył się I Integracyjny Bal Karnawałowy ,,Bajkowe Szamotuły” zorganizowany przez Stowarzyszenie Społeczne na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Szamotułach. 

Na tak wielkiej imprezie nie mogło zabrakn±ć służb mundurowych. Razem z funkcjonariuszkami Policji przygotowali¶my stoisko, przy którym każdy chętny mógł ciekawie spędzić czas. Dzieci i młodzież uczyły się bezpiecznie przechodzić przez pasy oraz dowiadywały się jak bardzo ważne jest bycie widocznym na drodze.  Rozmawiali¶my z nimi o bezpieczeństwie pożarowym oraz spędzaniu czasu podczas ferii zimowych. Dostępne były ulotki oraz kolorowanki i gra planszowa zwi±zane z tymi zagadnieniami. 

Podczas balu Prezes Stowarzyszenia podziękowała wszystkim darczyńcom wspieraj±cym młodzież. W¶ród wyróżnionych znalazła się również Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach. 

Opracowanie: st. kpt. Przemysław Chojan 

Zdjęcia: Magdalena Prętka 

Galeria

jednostka ratowniczo gaśnicza jednostka ratowniczo gaśnicza jednostka ratowniczo gaśnicza jednostka ratowniczo gaśnicza jednostka ratowniczo gaśnicza jednostka ratowniczo gaśnicza