Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach
Herb Powiatu Szamotulskiego
Chcesz zostać jednym z nas? Przeczytaj jak to zrobić >>>.
Sprzęt na wyposażeniu PSP Szamotuły >>>.
Zobacz wydarzenia jakie miały miejsce w ostatnim czasie >>>.

21.02.2019 - Mundurowi edukowali podczas balu karnawałowego
21 lutego w Hali Nałęcz w Szamotułach odbył się Integracyjny Bal Karnawałowy ,,Bajkowe Szamotuły” zorganizowany przez Stowarzyszenie Społeczne na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Szamotułach. 

Na tak wielkiej imprezie nie mogło zabraknąć służb mundurowych. Razem z funkcjonariuszkami Policji przygotowaliśmy stoisko, przy którym każdy chętny mógł ciekawie spędzić czas. Dzieci i młodzież uczyły się bezpiecznie przechodzić przez pasy oraz dowiadywały się jak bardzo ważne jest bycie widocznym na drodze.  Rozmawialiśmy z nimi o bezpieczeństwie pożarowym oraz spędzaniu czasu podczas okresu zimowego. Dostępne były ulotki oraz kolorowanki i gra planszowa związane z tymi zagadnieniami. 

Podczas balu Prezes Stowarzyszenia podziękowała wszystkim darczyńcom wspierającym młodzież. Wśród wyróżnionych znalazła się również Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach. 

Opracowanie: st. kpt. Przemysław Chojan 

Zdjęcia: mł. kpt. Miłosz Nowak, Magdalena Prętka  

 

Galeria

jednostka ratowniczo gaśnicza jednostka ratowniczo gaśnicza jednostka ratowniczo gaśnicza jednostka ratowniczo gaśnicza jednostka ratowniczo gaśnicza jednostka ratowniczo gaśnicza jednostka ratowniczo gaśnicza jednostka ratowniczo gaśnicza