Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach
Herb Powiatu Szamotulskiego
Chcesz zostać jednym z nas? Przeczytaj jak to zrobić >>>.
Sprzęt na wyposażeniu PSP Szamotuły >>>.
Zobacz wydarzenia jakie miały miejsce w ostatnim czasie >>>.

27.05.2020 - Pożegnanie przechodzącego na zaopatrzenie emerytalne funkcjonariusza.
W dniu 27 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach odbyło się uroczyste pożegnanie st. ogn. Michała Białuskiego, który przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.
Przez cały swój okres służby wykazywał się wielkim zaangażowaniem, a zdobytym doświadczeniem często dzielił się z młodszymi kolegami. Dał się poznać jako osoba sympatyczna, wesoła i godna zaufania.
Odchodzącego strażaka żegnał Komendant Powiatowy PSP w Szamotułach bryg. Ireneusz Pers w obecności zebranych funkcjonariuszy i pracowników cywilnych tutejszej Komendy.
W trakcie uroczystości wspomniano przebieg służby i pracy zawodowej odchodzącego funkcjonariusza, złożono podziękowania za wieloletnią służbę, wręczono okolicznościowe upominki.
Koleżanki i koledzy, strażacy oraz pracownicy cywilni Komendy osobiście złożyli życzenia i podziękowali za wieloletnią współpracę.
Na zakończenie uroczystości były pamiątkowe zdjęcia.
Już emerytowi st. ogn. Michałowi Białuskiemu życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności i satysfakcji oraz realizacji planów w życiu osobistym.

Opracował: mł. ogn. Łukasz Kawka
Zdjęcia: mł. kpt. Miłosz Nowak

Galeria

Stop pożarom traw Pożary lasów KG Burze i silny wiatr Owady błonkoskrzydłe Bezpieczne żniwa Czad i ogień, obudź czujność Edukacja i profilaktyka Fundacja pomocy poszkodowanym pracownikom PSP Firefightersplus.eu platforma e-learningowa